Metin2 Satın Alma

Nasıl Metin2 Server Alınır ?

Merhaba, buyukweb.com'dan nasıl PVP server satın alınır size bunu anlatmaya çalışacağım. Öncelikle http://www.buyukweb.com/metin2-server.php bu sayfada almak istediğiniz paketi sipariş geçmelisiniz. Resim :Satın al dedikten sonra karşınıza böyle bir ekran gelecektir :İstediğiniz files türünü server isminizi vb. şeyleri yazdıktan sonra ödeme butonuna tıklayacağız, karşınıza böyle bir alan gelecek :Eğer ki üye değilseniz veya giriş yapmamışsanız üye olmanızı veya giriş yapmanızı isteyecek yapınca da üsteki gibi bir ekran gelecek önünze siparişi tamamla diyince faturamız oluşmuş olacak.

------------------------------

Eğer ki ücreti kredi kartı veya paypal ile ödeyecekseniz faturadan paypal-kredi kartı kısmını çekip paypal check out a tıklamanız gerekmektedir Resim :Eğer ki banka havalesi ile ödeme yapacaksak http://www.buyukweb.com/banka.php burada bulunan banka hesaplarına ödemeyi yapmamız ve ardından ödeme bildirimi yapmamız gerekmektedir.

Bankaya gidip ödemeyi yaptık şimdi ne yapacağız ?

Ödemeyi yaptıktan sonra http://www.my.buyukweb.com/clientarea.php bu ekrandan üye girişi yapacağız ve yukarıda ki menüde yeni bildirim oluştura tıklayacağız. Resim :Yeni Bildirim oluştur dedikten sonra :Ödeme bildirimi diyoruz ve gerekli tüm bilgileri buraya yazıyoruz ödeme yaptığımız bankayı ve tc kimlik no ları mutlaka düzgün yazıyoruz yoksa teslimat alamazsınız ardından bildirimi oluşturuyoruz Resim :Bildirimi başarıyla oluşturduk ödemeniz kontrol edilip ardından teslimatınız maksimum 12 saat içinde yapılacaktır. Bu 12 saat maksimum süredir anlık yoğunluğa göre 15 dk içinde de teslimat alabilirsiniz.

Hayırlı olsun İyi oyunlar !

  • 189 Bu dökümanı faydalı bulan kullanıcılar:
Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?